elektrik-fiyatGüleç Mühendislik olarak Proje Bazlı fiyat politikası yürütürüz. Elektrik işleri fiyat politikamız, müşteri memnuniyetini esas almaktadır.

Firmamız, her tesisin kendine özgü işletme ihtiyaçları olduğuna inanmakta ve standart bir çözümden ziyade müşteri odaklı çözümler üretmektedir.

Amacımız müşterilerimizin toplam maliyetini düşürmeye yönelik, verimliliği arttıran ürünler ve hizmetler sunmaktır. Unutulmamalıdır ki etkin ve doğru Mühendislik Hizmeti, işletme ve bakım toplam maliyetlerini aşağıya çekecektir. Kalitesiz ve ucuz hizmet, işletme süresi boyunca, sağladığı avantajdan çok daha büyük zararlara yol açar.

Satış şartlarının müşteri ihtiyaç ve beklentilerini karşılayacak nitelikte olması bizim ana hedefimizdir. Fiyat Politikamızda aşağıdaki noktalara dikkat edilmektedir;

– Hizmet kalitesinde ve müşteri memnuniyetinde süreklilik,

– Proje, Hizmet ya da ürünün en kısa ve hatasız şekilde hazırlanıp teslim edilmesi,

– Kaliteden ödün vermeden, rekabetçi piyasa koşullarında makul maliyetler belirlenmesi.

Fiyat politikamızın temel amacı; maliyet kavramını kaliteden ödün vermeden müşterilerimiz lehine düşürmektir. Bu bağlamda fiyat politikamız, maliyet avantajını müşterilerimize fiyat avantajı olarak yansıtarak yatırımlarına değer katmaktır.

İşletmeniz ve projenize özel fiyat teklifi iletebilmemiz için bizimle irtibata geçiniz.